HAKKIMIZDA

CK YANGIN SİSTEMLERİ


1990 Yılından buyana firmamız 25 Yılı aşkın Yangın Söndürme sistemlerinde siz değerli müşterilerimize, öncelikle insan yaşamını korumayı, güvenliği ve kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirerek, doğaya ve insana saygıyı, yüksek iş ahlakımız ile Ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedef olarak benimsemiştir. 
Müşterilerimize, yangın güvenlik ekipmanlarında teknolojik gelişmeleri takip ederek fevkalade kaliteli ürünlerle ve hizmetler vererek güvenlik emniyet ve sağlık kurallarını dikkate alarak müşterilerimize karşı bir güven inşa edebilmeyi hedeflemiştir.  

Şirketimiz yangınla mücadelede konusunda siz değerli müşterilerimizden gelebilecek yangın projelerini, en doğruyu ve en güvenliği sağlamak için birlikte şekillendirmektedir. Günümüzün en etkin yangın güvenlik aracı olan yangın dolabından nasıl daha iyi faydalanabileceğiniz hususunda sizleri aydınlatalım. Her türlü Yangın sistemleri hususunda en doğru çözüme gidebilmek için sizleri Şirketimize davet ediyoruz.   


Faaliyet Alanı;

CK Yangın Güvenlik Otomotiv İnş. San.  Resmi kurumlara ve özel sektörlere ait her türlü inşaat projelerinin İşletme ve Ruhsat belgeleri için Yangın ve Güvenlik Ekipmanları hususunda Danışmanlık,  Çözüm,  Ekipman Temini ve Montaj Faaliyetleri hizmeti sunmaktadır.